Zdrowie i uroda

Wiele osób zastanawia się jak nie przytyć jesienną i zimową porą. Mimo pozorom jest to prostsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zła pogoda na zewnątrz sprawia, że redukujemy swa aktywność fizyczną, ale to wielki błąd. Mimo brzydkiej pogody nie rezygnujmy z ćwiczeń. Pomogą one w spalaniu nadmiarowych kalorii, lecz nie tylko. W trakcie treningu w naszym mózgu wyzwalają się endorfiny, nazywane hormonami szczęścia.

By miewać się dobrze w swoim ciele, trzeba czuć się odpowiednio w swoim umyśle. Ale to, o czym z reguły zapominamy, to fakt, że nasza żywność wpływa na nasz nastrój. Tak! Właściwe jedzenie sprawi, że poczujesz się lepiej w swojej głowie! Testy wskazują, że niektóre pokarmy bądź kombinacje żywności należy wystrzegać się dla naszego zdrowia umysłowego i innych, które mają być preferowane, żeby zapobiec lękom na przykładowo.

Kosmetyki własnoręcznie produkowane zyskują na popularności. Są tanie oraz nieszkodliwe dla skóry! Peelingi z kategorii Do It Yourself mają szczególne miejsce w sercach fanów kosmetyków. Są proste do przygotowania, a ich oddziaływanie jest wyjątkowe. Dla każdej miłośniczki domowego spa i testów z kosmetykami: kompendium wiedzy o peelingach własnej roboty!

Z online.edu.pl będziesz zawsze na bieżąco, nauka, technologia, ciekawe hobby i wiele innych.